Gepassioneerd en ervaren. Met specialisten op elk onderdeel van vastgoed ontwikkelingen. Bij Gaudium vindt u de mensen die zorgvastgoed realiseren zoals u dat voor ogen heeft.

Hester de Vries

Management Assistant

info@gaudiumrealestate.nl

Kees van der Linde

Director Legal & Finance

kees@gaudiumrealestate.nl

Maikel Withaar

Real Estate Developer

maikel@gaudiumrealestate.nl

Enno Otten

Director Project Development

enno@gaudiumrealestate.nl

Winno Pleijsier

Partner

winno@gaudiumrealestate.nl

Hans Hoepel

Real Estate Developer

hans@gaudiumrealestate.nl

Jan-Maarten Dijkman

Manager Legal & Structured Finance

jan-maarten@gaudiumrealestate.nl

Mike Marshall

Legal counsel and controller

mike@gaudiumrealestate.nl

Zien wat wij doen? Bekijk onze projecten